Data publikacji: 2024-10-22, 14:36

Spotkanie konsultacyjne w związku z trwającymi konsultacjami

Burmistrz Latowicza zaprasza na spotkanie konsultacyjne w związku z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu Strategii Rozwoju Gminy Latowicz na lata 2025–2035.

Spotkanie odbędzie się 25 października 2024 roku w godz. od 13.30 do 14.30 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Antoniego Kuźniarskiego w Latowiczu ul. Rynek 6A.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia rozwojowe zawarte w projekcie strategii, cele oraz kierunki rozwoju. Podczas spotkania będzie możliwość zgłaszania uwag i opinii do projektu dokumentu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców, liderów społecznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich, którym zależy na pomyślnym rozwoju gminy.