Data publikacji: 2024-08-21, 8:07

OGŁOSZENIE BURMISTRZA LATOWICZA

Burmistrz Latowicza informuje o rozpoczęciu prac nad planem ogólnym gminy Latowicz. Plan ten określi, jak będą wykorzystywane różne obszary w naszej gminie.

Mieszkańcy mogą składać swoje wnioski dotyczące tego planu. Jeśli chcesz wpłynąć na to, jak będzie wyglądało nasze otoczenie, to masz czas do 30 września 2024 roku, aby zgłosić swoje pomysły.

Jak złożyć wniosek?

• Wypełnij „formularz pisma dotyczącego aktu planowania przestrzennego”, który znajdziesz w Urzędzie Miasta i Gminy na ul. Rynek 6 w Latowiczu lub na stronie internetowej gminy (https://bip.gmina-latowicz.pl/dokumenty,5_364).
  • Możesz wysłać formularz pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy Latowicz, ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz.
  • Lub przesłać go elektronicznie na adres e-mail: sekretariat@gmina-latowicz.pl lub przez platformę ePUAP.

Pamiętaj, że wniosek powinien zawierać Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania lub siedziby firmy oraz ewentualnie adres e-mail. Jeśli wniosek dotyczy konkretnej nieruchomości, wskaż czy jesteś jej właścicielem lub użytkownikiem.

Wszelkie wnioski zostaną rozpatrzone przez Burmistrza Latowicza. To Twoja szansa, aby wpłynąć na przyszłość gminy Latowicz!