Data publikacji: 2024-09-11, 8:13

Dobry start w przyszłość - wsparcie uczniów w szkołach Gminy Latowicz

Projekt pt.: ”Dobry start w przyszłość - wsparcie uczniów w szkołach Gminy Latowicz” jest realizowany przez podmiot edukacyjny Mały Inżynier w partnerstwie z Gminą Latowicz, województwo mazowieckie, w okresie VII.2024–VI.2026. Projekt skierowany jest do uczniów: Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie, Szkoły Filialnej w Dębem Małym Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie.

Cel główny projektu: Od 01.07.2024 do 30.06.2026 w: Szkole Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie i Szkole Filialnej w Dębem Małym Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie poprawiony zostanie dostęp do dobrej jakości kształcenia ogólnego, poprzez:

1. Realizację zajęć dodatkowych rozwijających kompetencje i umiejętności uczniów (ucz.):
    1. zajęcia z matematyki;
    2. laboratorium przyrodnicze;.
    3. laboratorium kodowania;
    4. projekt edukacyjny.
  2. Rozwijanie kompetencji, umiejętności, uzdolnień, zainteresowań, uczniów z zakresu przedmiotów ścisłych:
    1. pokazy naukowe;
    2. półkolonie z robotyki;
    3. półkolonie z eksperymentów.
  3. Realizację dodatkowych zajęć edukacyjno-wyrównawczych:
    1. zajęcia wyrównawcze z matematyki;
    2. zajęcia wyrównawcze z język angielskiego.
  4. Wsparcie potencjału edukacyjnego szkół poprzez doposażenie bazy dydaktycznej służące rozwojowi umiejętności uczniów.
Serdecznie zapraszamy!

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie